Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket
Takvim

En iyi yollayıcılar
Murti Vitamin (508)
Telesekreterlere konulmus enteresan mesajlar Vote_lcapTelesekreterlere konulmus enteresan mesajlar Voting_barTelesekreterlere konulmus enteresan mesajlar Vote_rcap 
sting (443)
Telesekreterlere konulmus enteresan mesajlar Vote_lcapTelesekreterlere konulmus enteresan mesajlar Voting_barTelesekreterlere konulmus enteresan mesajlar Vote_rcap 
Pedro (335)
eu rko (140)
LucretiA (91)
Mr.Venom (65)
Labetha (42)
Yigitilhan (38)
DuMaNeoN (32)
Helena (17)

En son konular
» 2012 | Türkçe Dublaj | Tek Link
Telesekreterlere konulmus enteresan mesajlar EmptyC.tesi Ocak 16, 2010 5:09 pm tarafından sting

Telesekreterlere konulmus enteresan mesajlar EmptyC.tesi Ocak 16, 2010 5:08 pm tarafından sting

» DareDeviL - Korkusuz (2003) Tr Dublaj
Telesekreterlere konulmus enteresan mesajlar EmptyC.tesi Ocak 16, 2010 5:08 pm tarafından sting

» ps3 slim
Telesekreterlere konulmus enteresan mesajlar EmptyPaz Ara. 13, 2009 5:52 pm tarafından sting

» pes 2010 pc
Telesekreterlere konulmus enteresan mesajlar EmptyPaz Ara. 13, 2009 5:50 pm tarafından sting

» İnternet Hakkında 10 İlginç Şey
Telesekreterlere konulmus enteresan mesajlar EmptySalı Ara. 08, 2009 3:35 pm tarafından sting

» İnternet Rekorları
Telesekreterlere konulmus enteresan mesajlar EmptyPtsi Ara. 07, 2009 9:51 pm tarafından Mr.Venom

» steert figher 4 indir
Telesekreterlere konulmus enteresan mesajlar EmptyCuma Ara. 04, 2009 4:15 pm tarafından sting

» nba 2k10 hakkında&download
Telesekreterlere konulmus enteresan mesajlar EmptyCuma Ara. 04, 2009 2:29 pm tarafından berkes

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Turuncu Taksi adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Telesekreterlere konulmus enteresan mesajlar

3 posters

Telesekreterlere konulmus enteresan mesajlar Empty Telesekreterlere konulmus enteresan mesajlar

Mesaj tarafından Murti Vitamin Paz Eyl. 06, 2009 3:35 pm

"Merhaba.. karim ve ben su an size cevap veremiyoruz.. ama numaranizi birakirsaniz isimiz biter bitmez sizi arariz.."
"Merhaba..Ben John.. Telefon sirketinden ariyorsan, faturanizi odedim merak etme... Anne Baba eger sizseniz, bana acilen para gonderin.. Yatirim danismanim eger arayan sensen, bana yeteri kadar para gondermemissin.. Erkek arkadaslarimdan biriysen, bana borcun var halaparami vermedin.. Kiz arkadaslarimdan biriysen, hic endiselenme bende para bol"
"Merhaba.. simdi de sen bisey soyle.."
"Merhaba.. ben su anda evde diilim ama telesekreterim evde, benim yerime onunla konusun..simdi size biiip diycek"
"Merhaba,ben David'in telesekreteriyim siz kimsiniz??"
"Merhaba.. mesaj birakirsaniz sizi ararim.. "seksi" bir mesaj birakirsaniz, sizi HEMEN ararim"
"Merhaba!!! John'un telesekreteri bozuldu.. ben buzdolabıyım..."
"Merhaba.. bu konusan bir makinedir.. ben mesajlari anlayabilirim.. sahiplerim cok temiz insanlardir,evimiz cok zevkli dosenmistir.. Bir sürü yardim kurumuna bagista bulunmuslardir.. hey hala ordaysaniz mesaj birakin, onlar sizi geri ariycak kadar naziktirler"
"Bu bir telesekreter degildir.. bu bir telepatik dusunce okuma makinesidir. bip sesinden sonra adinizi,neden aradiginizi ve numaranizi dusunun, ben de sizi aramayi dusunucem"
"Merhaba.. buyuk ihtimalle evdeyim, ama hoslanmadigim birinin aramasindan korkuyorum.. Mesajinizi birakin, size geri donmezsem demek ki o korktugum sizsiniz"
"Merhaba.. ben George!! Su anda size cevap veremiyorum.. mesajinizi birakin, ben size geri donene kadar telefonun basindan ayrilmayin"
"Lutfen sinyalden sonra mesajinizi birakin.. yine de sessiz kalma hakkiniz var.. cunku soylediginiz hersey kaydedilecek ve aleyhinize delil olarak kullanilacaktir..."
"Merhaba!! Biz Jim ve Sonya'yiz.. Su anda telefonu acamiyoruz cunku yapmayi cok sevdigimiz biseyle mesguluz... Sonya'nin tarzi yukari asagi, benim tarzim soldan saga ve yavas yavas... Neyse siz mesajinizi birakin, biz disimizi fircalamayi bitirince sizi arariz.."
Murti Vitamin
Murti Vitamin
Yönetici
Yönetici

Zodyak : Akrep
çin astrolojisi : Ejderha
Ruh Halim : Mutlu
Takımı : Beşiktaş
İşletim Sistemi : Vista Enterprisse
Rep gücü : 822
Teşekkür derecesi : 3
Doğum tarihi : 05/11/88
Yorum : HELL YEAH

https://asymetrix.yetkin-forum.com

Telesekreterlere konulmus enteresan mesajlar Empty Geri: Telesekreterlere konulmus enteresan mesajlar

Mesaj tarafından Pedro Paz Eyl. 06, 2009 6:45 pm

Sondaki çok güzelmiş Very Happy
Pedro
Pedro
Yakın Takipçi
Yakın Takipçi

Zodyak : Oğlak
çin astrolojisi : Sıçan
Rep gücü : 362
Teşekkür derecesi : 0
Doğum tarihi : 02/01/97

Telesekreterlere konulmus enteresan mesajlar Empty Geri: Telesekreterlere konulmus enteresan mesajlar

Mesaj tarafından Murti Vitamin Salı Eyl. 08, 2009 10:45 pm

adam bezmiş demek ki artık yani
Murti Vitamin
Murti Vitamin
Yönetici
Yönetici

Zodyak : Akrep
çin astrolojisi : Ejderha
Ruh Halim : Mutlu
Takımı : Beşiktaş
İşletim Sistemi : Vista Enterprisse
Rep gücü : 822
Teşekkür derecesi : 3
Doğum tarihi : 05/11/88
Yorum : HELL YEAH

https://asymetrix.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından sting Çarş. Eyl. 09, 2009 9:52 am

hehe güzelmiş hakkaten Telesekreterlere konulmus enteresan mesajlar Lol
sting
sting
Baş Başkan
Baş Başkan

Zodyak : Aslan
çin astrolojisi : Köpek
Ruh Halim : Bezgin
Takımı : Fenerbahçe
İşletim Sistemi : Windows XP
Rep gücü : 556